کارا سازه آرمیتا

 

شروع قرن بیست و یکم مقدمه دوره جدیدی در تاریخ بشری است. نقطه اوج و انتقال از قرن بیستم که مصادف با دو جنگ جهانی و هزاران کشف و اختراع و همچنین جهش در هر وجه زندگی بشر می باشد.

از حمل و نقل تا مسکن، کشاورزی تا صنايع فضایی، بشر به دوران کارآیی گام می نهد که سرعت ابداعات آن در تاریخ بی نظیر است.

ما در عصری زندگی می کنیم که به همت دانشمندان نابغه و اهتمام خستگی ناپذیرشان عصر فضا نام گرفته، این که چطور و چگونه به اینجا رسیده ایم را باید در پیشرفت علم جستجو کرد.

مواد جدید چهره دنیای ما را دگرگون کرده، ما اکنون آسمان خراشها بنا می کنیم و در آسمان ها پرواز می کنیم، لباسهای متنوع می پوشیم و میوه تازه در تمام فصول مصرف می کنیم . اتومبیل هایمان سبک تر و شکل ظاهری بهتری دارند. بومهای نقاشی پاره نمی شوند و بلندگوها صدای بهتری تولید می کنند. تکنولوژی پیشرو در تار و پود زندگی تأثیر گذاشته و علی رغم اينکه کجا زندگی می کنیم به ارتقای کیفی سطح زندگی کمک نموده.

شرکت کارا سازه آرمیتا با هدف کمک به مشتریان در تولید و طراحی محصولات جدید با معرفی اينگونه مواد تأسیس شده. ما اینگونه مواد را که برای تأمين نیاز مهندسین در طراحی با تکنولوژی پيشرفته عرضه می کنيم.

شرکت کارا سازه آرميتا حاصل سالها تجربه بین الملل با اتکا به سرویس برتر و مشاوره علمی به مشتریان است. افزایش تقاضا برای تکنولوژی جدید در سالهای اخير شرايط استفاده از الیاف های مصنوعی را فراهم آورده که این شرکت با همکاری معتبرترین شرکت های تولید کننده این مواد و همچنین مهندسین مشاور عالی رتبه در ایران سعی در تهیه و تأمين اين مواد به بهترین نحو را دارد.

برای مشاوره جهت تشخیص و ارائه راه حل در طراحی ها با ما تماس بگیرید.